Se vår webbkamera LIVE Hem

Arbete för våra säsongsarbetare

Klubbens personal är till vissa delar fast anställda och resterande del är s.k. säsongsanställda. Då vi gärna vill få tillbaks samma säsongspersonal, för att på så sätt behålla kompetens och kontinuitet, söker vi nu arbetsuppgifter till dessa personer. Arbetet kan bestå för kortare eller längre perioder och vi är intresserade av alla typer av arbete. Huvudsaken är att vi kan hitta arbetsuppgifter, som gör att vi redan nu kan boka upp säsongsanställningarna för 2010, vilket gör att vi då har goda förutsättningar att garantera en bra banskötsel även kommande säsong.

Har Ni någon idé är vi mycket tacksamma om Ni hör av er till klubbens kansli på telefon 0515-31270 eller per e-post till peter@falkopingsgk.com

 


GIT - Medlemslogin

Så loggar du in


Våra samarbetspartners