Se vår webbkamera LIVE Hem

Alla träningsgrupper 2012 - översikt

Alla dessa grupper startar vecka 17
  Träna 1, måndagar kl 16-17
(Helen & Anna)
      Träna 2, måndagar 17-18 (Helen)  
1 Joel Hellström 2001      1 Emma Sveder 2000
2 Gustav Rapp 2000   2 Johanna Daremark 2000
3 Oliver Pettersson 2001   3 Nora Öman 2000
4 Lucas Fjällborg 2001   4 Kerstin Löfving 2000
5 Fredrik Berntsson 1999   5 Matilda Lundgren 1999
6 Felix Bengtsson 2001   6 Stina Rapp 2002
7 Simon Svedberg 2001   7 Rebecca Daremark 2002
8 Philip Sivenius 1998   8 Lisa Carlgren 2002
9 Jakob Trygg 1998        
10 Hampus Jokela Strömberg 2000        
11 Daniel Hallberg 1998        
12 Axel Tjäder 2000        
13 Filip rehn 1999        
             
  Träna 3, måndagar
kl 16.30-17.30 (Anna)
      Träna 4, måndagar kl 17.30-18.30 (Anna & Simon)  
1 Måns Karlsson 2002   1 Oscar Adolfsson 2003
2 Filip Moden 2002   2 Elias Jacobsson 2003
3 Måns Hellström 2004   3 Olof Nilsson 2003
4 Gustaf Karlsson 2004   4 Simon Glans 2003
5 Jacob Svantesson 2005   5 Felix Fritzson 2003
6 Adam Hallman     6 Kalle Efraimsson 2004
        7 Nils Sterner 2004
        8 Victor Åtland Jonsson 2003
        9 Otto Thyman 2003
        10 Leo Croona 2002
        11 Jonathan Jonsson 2005
        12 Anton Christensen 2005
             
  Träna 5, måndagar kl 18.30-19.30 (Anna & Simon)       Träna 6, tisdagar kl 17.30-18.30 (Anna & Ida)  
1 Edvin Edwass 2001   1 Alice Åkermark 2003
2 Jakob Ladberg 2001   2 Ebba Winlöf 2003
3 Rickard Hermansson 2001   3 Erika Lindström 2003
4 Hannes Nyström 2000   4 Ida Karlsson 2003
5 Otto Bergstrand 2000   5 Viktoria Ladberg 2003
6 Lucas Johansson 2000   6 Vera Efraimsson 2003
7 Ludwig Adolfsson 2000   7 Filippa Lind 2004
8 Andreas Christensen 2001   8 Fia Nohlgren 2005
9 Elias Götlind 2000   9 Agnes Gyllensvaan 2004
10 Johannes Ungh 2001   10 Lisen Gustafsson 2003
        11 Ebba Westergren 2003
        12 Thilda Wernäng 2003
  Träna 7, tisdagar 18.30-19.30 (Anna & Ida)          
1 Alicia Liden 2001        
2 Stina Efraimsson 2001     Träna 7 forts,  
3 Josefine Arvidsson 2001   8 Alva Markrud 2002
4 Elsa Hallman 2001   9 Alice Tjäder 2002
5 Emma Klarson 2002   10 Ebba Sarvanne 2002
6 Stella Green 2002        
7 Elsa Skölving 2002        

GIT - Medlemslogin

Så loggar du in


Våra samarbetspartners