Se vår webbkamera LIVE Hem

Öppettider kansli & shop

Från och med 1:maj har vi följande öppettider på kansliet och i shopen.
 
Måndag 8.30-17.00
Tisdag 10.00-17.00
Onsdag 8.30-17.00
Torsdag 8.30-18.00
Fredag 8.30-16.00
Lör-sön 8.00-14.00
Övriga helgdagar 8.00-14.00
   

GIT - Medlemslogin

Så loggar du in


Våra samarbetspartners